Konkurs na najlepsze przebranie - Parada Niepodległości 2010

Najlepsze przebranie na Paradę Niepodległości! Wygraj aparat!

W ramach Parady Niepodległości w Gdańsku Portal Trojmiasto.pl zorganizował już po raz kolejny konkurs na najlepsze przebranie. Najciekawiej przystrojonych uczestników uwieczniliśmy na zdjęciach pod koniec Parady na Placu Kobzdeja. Zwycięzca, który otrzyma najwięcej głosów wygra nagrodę główną - Aparat cyfrowy Olympus SP-600.

Regulamin

Regulamin określający zasady i warunki Konkursu na najlepsze przebranie na Paradzie Niepodległości w 2010 roku

  1. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która podczas Parady będzie przebrana za postać związaną z historią Polski lub w inny ciekawy strój związany z epoką.
  2. Niezbędnym warunkiem udziału w konkursie jest zdjęcie przebranej osoby w trakcie parady. Zdjęcia będą robione przez fotoreporterów Trojmiasto.pl po zakończeniu Parady na Targu Węglowym zobacz na mapie Gdańska. Dopuszczamy do udziału także wybrane zdjęcia zrobione samodzielnie i przesłane 11 listopada do redakcji do godz. 14:00.
  3. Głosowanie odbywać się będzie na stronach internetowych od godziny 14:00 - 11 listopada do godziny 12:00 - 16 listopada 2010.
  4. Głosować może każdy użytkownik bez konieczności rejestracji. Zagłosować można na dowolną ilość strojów, przy czym na jeden strój głosować można tylko raz dziennie.
  5. Nagrodę główną - Aparat cyfrowy Olympus , otrzyma osoba, na którą zostanie oddana największa ilość głosów.
  6. Portal Trojmiasto.pl zastrzega sobie możliwość zablokowania użytkownika lub całej podsieci, jeżeli z jego komputera będą rejestrowane cykliczne próby złamania mechanizmów zabezpieczających.
    Każdy oddany głos jest weryfikowany i w przypadku złamania zasad regulaminu nie będzie brany pod uwagę.